Podgląd wydruku:
KALETY - TARNOWSKIE GÓRY ważny od 01.03.2017r.

Kalety - Tarnowskie Góry - Kalety

ważny od 01.03.2017

D -  kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt;

 

E -  kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt;

 

S - kursuje w dni nauki szkolnej;

 

m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII;

 

n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII. 

 

 

 

Dworzec Autobusowy w Tarnowskich Górach odjazdy ze stanowiska: 05

Print

Tarnowskie Góry - Kalety

0 km
Tarnowskie Góry Dworzec Autobusowy
05:25
E
06:45
E
07:40
S
08:25
D
09:15
S
09:55
E
11:25
D
13:15
E
14:20
S
15:05
E
15:45
S
16:35
E,n
18:25
D,m
20:00
E,n
22:25
D,m
1 km
Lasowice ul.Częstochowska
05:27
E
06:47
E
07:42
S
08:27
D
09:17
S
09:57
E
11:27
D
13:17
E
14:22
S
15:07
E
15:47
S
16:37
E,n
18:27
D,m
20:02
E,n
22:27
D,m
3 km
Lasowice Strzelnica
05:29
E
06:49
E
07:44
S
08:29
D
09:19
S
09:59
E
11:29
D
13:19
E
14:24
S
15:09
E
15:49
S
16:39
E,n
18:29
D,m
20:04
E,n
22:29
D,m
4 km
Lasowice Zalew
05:31
E
06:51
E
07:46
S
08:31
D
09:21
S
10:01
E
11:31
D
13:21
E
14:26
S
15:11
E
15:51
S
16:41
E,n
18:31
D,m
20:06
E,n
22:31
D,m
7 km
Miasteczko Śląskie Rynek
05:34
E
06:54
E
07:49
S
08:34
D
09:24
S
10:03
E
11:34
D
13:24
E
14:29
S
15:14
E
15:54
S
16:44
E,n
18:34
D,m
20:09
E,n
22:34
D,m
7 km
Miasteczko Śląskie Huta
05:36
E
06:56
E
07:51
S
08:36
D
09:26
S
10:06
E
11:36
D
13:26
E
14:31
S
15:16
E
15:56
S
16:46
E,n
18:36
D,m
20:11
E,n
22:36
D,m
9 km
Miasteczko Śląskie Bibiela
05:39
E
06:59
E
07:54
S
08:39
D
09:29
S
10:09
E
11:39
D
13:29
E
14:34
S
15:19
E
15:59
S
16:49
E,n
18:39
D,m
20:14
E,n
22:39
D,m
11 km
Miotek Zarach
05:42
E
07:02
E
07:57
S
08:42
D
09:32
S
10:12
E
11:42
D
13:32
E
14:37
S
15:22
E
16:02
S
16:52
E,n
18:42
D,m
20:17
E,n
22:42
D,m
14 km
Miotek Skrzyżowanie I
05:45
E
07:05
E
08:00
S
08:45
D
09:35
S
10:15
E
11:45
D
13:35
E
14:40
S
15:25
E
16:05
S
16:55
E,n
18:45
D,m
20:20
E,n
22:45
D,m
15 km
Kuczów I
05:47
E
07:07
E
08:02
S
08:47
D
09:37
S
10:17
E
11:47
D
13:37
E
14:42
S
15:27
E
16:07
S
16:57
E,n
18:47
D,m
20:22
E,n
22:47
D,m
16 km
Kuczów II
05:48
E
07:08
E
08:03
S
08:48
D
09:38
S
10:18
E
11:48
D
13:38
E
14:43
S
15:28
E
16:08
S
16:58
E,n
18:48
D,m
20:23
E,n
22:48
D,m
19 km
Kalety Dom Kultury
05:52
E
07:12
E
08:07
S
08:52
D
09:42
S
10:22
E
11:52
D
13:42
E
14:47
S
15:32
E
16:12
S
17:02
E,n
18:52
D,m
20:27
E,n
22:52
D,m
20 km
Kalety Osiedle Królów
05:54
E
07:14
E
08:09
S
08:54
D
09:44
S
10:24
E
11:54
D
13:44
E
14:49
S
15:34
E
16:14
S
17:04
E,n
18:54
D,m
20:29
E,n
22:54
D,m
21 km
Kalety Kościół
05:55
E
07:15
E
08:10
S
08:55
D
09:45
S
10:25
E
11:55
D
13:45
E
14:50
S
15:35
E
16:15
S
17:05
E,n
18:55
D,m
20:30
E,n
22:55
D,m
21 km
Kalety Żwirki i Wigury
05:56
E
07:16
E
08:11
S
08:56
D
09:46
S
10:26
E
11:56
D
13:46
E
14:51
S
15:36
E
16:16
S
17:06
E,n
18:56
D,m
20:31
E,n
22:56
D,m
23 km
Kalety Osiedle
05:59
E
07:19
E
08:14
S
08:59
D
09:49
S
10:29
E
11:59
D
13:49
E
14:54
S
15:39
E
16:19
S
17:09
E,n
18:59
D,m
20:34
E,n
22:59
D,m
24 km
Drutarnia II
06:00
E
07:20
E
08:15
S
09:00
D
09:50
S
10:30
E
12:00
D
13:50
E
14:55
S
15:40
E
16:20
S
17:10
E,n
19:00
D,m
20:35
E,n
23:00
D,m

Dworzec Autobusowy w Tarnowskich Górach odjazdy ze stanowiska: 05