Podgląd wydruku:
KALETY - TARNOWSKIE GÓRY ważny od 01.03.2017r.

Kalety - Tarnowskie Góry - Kalety

ważny od 01.03.2017

D -  kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt;

 

E -  kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt;

 

S - kursuje w dni nauki szkolnej;

 

m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII;

 

n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII. 

 

 

 

Dworzec Autobusowy w Tarnowskich Górach odjazdy ze stanowiska: 05

Print

Kalety - Tarnowskie Góry

0 km
Kalety Drutarnia II
04:45
E
06:05
E
06:50
S
07:40
D
08:30
S
09:10
E
10:45
D
12:30
E
13:25
S
14:20
E
15:05
S
15:50
E,n
17:25
D,m
19:05
E,n
20:45
D,m
2 km
Kalety Osiedle
04:48
E
06:08
E
06:53
S
07:43
D
08:33
S
09:13
E
10:48
D
12:33
E
13:28
S
14:23
E
15:08
S
15:53
E,n
17:28
D,m
19:08
E,n
20:48
D,m
2 km
Kalety Żwirki i Wigury
04:49
E
06:09
E
06:54
S
07:44
D
08:34
S
09:14
E
10:49
D
12:34
E
13:29
S
14:24
E
15:09
S
15:54
E,n
17:29
D,M
19:09
E,n
20:49
D,m
3 km
Kalety Kościół
04:50
E
06:10
E
06:55
S
07:45
D
08:35
S
09:15
E
10:50
D
12:35
E
13:30
S
14:25
E
15:10
S
15:55
E,n
17:30
D,m
19:10
E,n
20:50
D,m
3 km
Kalety Osiedle Królów
04:52
E
06:12
E
06:57
S
07:47
D
08:37
S
09:17
E
10:52
D
12:37
E
13:32
S
14:27
E
15:12
S
15:57
E,n
17:32
D,m
19:12
E,n
20:52
D,m
5 km
Kalety Dom Kultury
04:53
E
06:13
E
06:58
S
07:48
D
08:38
S
09:18
E
10:53
D
12:38
E
13:33
S
14:28
E
15:13
S
15:58
E,n
17:33
D,m
19:13
E,n
20:53
D,m
8 km
Kuczów II
04:57
E
06:17
E
07:02
S
07:52
D
08:42
S
09:22
E
10:57
D
12:42
E
13:37
S
14:32
E
15:17
S
16:02
E,n
17:37
D,m
19:17
E,n
20:57
D,m
8 km
Kuczów I
04:58
E
06:18
E
07:03
S
07:53
D
08:43
S
09:23
E
10:58
D
12:43
E
13:38
S
14:33
E
15:18
S
16:03
E,n
17:38
D,m
19:18
E,n
20:58
D,m
10 km
Miotek Skrzyżowanie I
05:00
E
06:20
E
07:05
S
07:55
D
08:45
S
09:25
E
11:00
D
12:45
E
13:40
S
14:35
E
15:20
S
16:05
E,n
17:40
D,m
19:20
E,n
21:00
D,m
12 km
Miotek Zarach
05:03
E
06:23
E
07:08
S
07:58
D
08:48
S
09:28
E
11:03
D
12:48
E
13:43
S
14:38
E
15:23
S
16:08
E,n
17:43
D,m
19:23
E,n
21:03
D,m
15 km
Miasteczko Śląskie Bibiela
05:06
E
06:26
E
07:11
S
08:01
D
08:51
S
09:31
E
11:06
D
12:51
E
13:46
S
14:41
E
15:26
S
16:11
E,n
17:46
D,m
19:26
E,n
21:06
D,m
16 km
Miasteczko Śląskie Huta
05:09
E
06:29
E
07:14
S
08:04
D
08:54
S
09:34
E
11:09
D
12:54
E
13:49
S
14:44
E
15:29
S
16:14
E,n
17:49
D,m
19:29
E,n
21:09
D,m
17 km
Miasteczko Śląskie Rynek
05:11
E
06:31
E
07:16
S
08:06
D
08:56
S
09:36
E
11:11
D
12:56
E
13:51
S
14:46
E
15:31
S
16:16
E,n
17:51
D,m
19:31
E,n
21:11
D,m
19 km
Lasowice Zalew
05:14
E
06:34
E
07:19
S
08:09
D
08:59
S
09:39
E
11:14
D
12:59
E
13:54
S
14:49
E
15:34
S
16:19
E,n
17:54
D,m
19:34
E,n
21:14
D,m
21 km
Lasowice Strzelnica
05:16
E
06:36
E
07:21
S
08:11
D
09:01
S
09:41
E
11:16
D
13:01
E
13:56
S
14:51
E
15:36
S
16:21
E,n
17:56
D,m
19:36
E,n
21:16
D,m
22 km
Lasowice ul.Częstochowska
05:18
E
06:38
E
07:23
S
08:13
D
09:03
S
09:43
E
11:18
D
13:03
E
13:58
S
14:53
E
15:38
S
16:23
E,n
17:58
D,m
19:38
E,n
21:18
D,m
24 km
Tarnowskie Góry Dworzec
05:20
E
06:40
E
07:25
S
08:15
D
09:05
S
09:45
E
11:20
D
13:05
E
14:00
S
14:55
E
15:40
S
16:25
E,n
18:00
D,m
19:40
E,n
21:20
D,m

Tarnowskie Góry - Kalety

0 km
Tarnowskie Góry Dworzec Autobusowy
05:25
E
06:45
E
07:40
S
08:25
D
09:15
S
09:55
E
11:25
D
13:15
E
14:20
S
15:05
E
15:45
S
16:35
E,n
18:25
D,m
20:00
E,n
22:25
D,m
1 km
Lasowice ul.Częstochowska
05:27
E
06:47
E
07:42
S
08:27
D
09:17
S
09:57
E
11:27
D
13:17
E
14:22
S
15:07
E
15:47
S
16:37
E,n
18:27
D,m
20:02
E,n
22:27
D,m
3 km
Lasowice Strzelnica
05:29
E
06:49
E
07:44
S
08:29
D
09:19
S
09:59
E
11:29
D
13:19
E
14:24
S
15:09
E
15:49
S
16:39
E,n
18:29
D,m
20:04
E,n
22:29
D,m
4 km
Lasowice Zalew
05:31
E
06:51
E
07:46
S
08:31
D
09:21
S
10:01
E
11:31
D
13:21
E
14:26
S
15:11
E
15:51
S
16:41
E,n
18:31
D,m
20:06
E,n
22:31
D,m
7 km
Miasteczko Śląskie Rynek
05:34
E
06:54
E
07:49
S
08:34
D
09:24
S
10:03
E
11:34
D
13:24
E
14:29
S
15:14
E
15:54
S
16:44
E,n
18:34
D,m
20:09
E,n
22:34
D,m
7 km
Miasteczko Śląskie Huta
05:36
E
06:56
E
07:51
S
08:36
D
09:26
S
10:06
E
11:36
D
13:26
E
14:31
S
15:16
E
15:56
S
16:46
E,n
18:36
D,m
20:11
E,n
22:36
D,m
9 km
Miasteczko Śląskie Bibiela
05:39
E
06:59
E
07:54
S
08:39
D
09:29
S
10:09
E
11:39
D
13:29
E
14:34
S
15:19
E
15:59
S
16:49
E,n
18:39
D,m
20:14
E,n
22:39
D,m
11 km
Miotek Zarach
05:42
E
07:02
E
07:57
S
08:42
D
09:32
S
10:12
E
11:42
D
13:32
E
14:37
S
15:22
E
16:02
S
16:52
E,n
18:42
D,m
20:17
E,n
22:42
D,m
14 km
Miotek Skrzyżowanie I
05:45
E
07:05
E
08:00
S
08:45
D
09:35
S
10:15
E
11:45
D
13:35
E
14:40
S
15:25
E
16:05
S
16:55
E,n
18:45
D,m
20:20
E,n
22:45
D,m
15 km
Kuczów I
05:47
E
07:07
E
08:02
S
08:47
D
09:37
S
10:17
E
11:47
D
13:37
E
14:42
S
15:27
E
16:07
S
16:57
E,n
18:47
D,m
20:22
E,n
22:47
D,m
16 km
Kuczów II
05:48
E
07:08
E
08:03
S
08:48
D
09:38
S
10:18
E
11:48
D
13:38
E
14:43
S
15:28
E
16:08
S
16:58
E,n
18:48
D,m
20:23
E,n
22:48
D,m
19 km
Kalety Dom Kultury
05:52
E
07:12
E
08:07
S
08:52
D
09:42
S
10:22
E
11:52
D
13:42
E
14:47
S
15:32
E
16:12
S
17:02
E,n
18:52
D,m
20:27
E,n
22:52
D,m
20 km
Kalety Osiedle Królów
05:54
E
07:14
E
08:09
S
08:54
D
09:44
S
10:24
E
11:54
D
13:44
E
14:49
S
15:34
E
16:14
S
17:04
E,n
18:54
D,m
20:29
E,n
22:54
D,m
21 km
Kalety Kościół
05:55
E
07:15
E
08:10
S
08:55
D
09:45
S
10:25
E
11:55
D
13:45
E
14:50
S
15:35
E
16:15
S
17:05
E,n
18:55
D,m
20:30
E,n
22:55
D,m
21 km
Kalety Żwirki i Wigury
05:56
E
07:16
E
08:11
S
08:56
D
09:46
S
10:26
E
11:56
D
13:46
E
14:51
S
15:36
E
16:16
S
17:06
E,n
18:56
D,m
20:31
E,n
22:56
D,m
23 km
Kalety Osiedle
05:59
E
07:19
E
08:14
S
08:59
D
09:49
S
10:29
E
11:59
D
13:49
E
14:54
S
15:39
E
16:19
S
17:09
E,n
18:59
D,m
20:34
E,n
22:59
D,m
24 km
Drutarnia II
06:00
E
07:20
E
08:15
S
09:00
D
09:50
S
10:30
E
12:00
D
13:50
E
14:55
S
15:40
E
16:20
S
17:10
E,n
19:00
D,m
20:35
E,n
23:00
D,m

Dworzec Autobusowy w Tarnowskich Górach odjazdy ze stanowiska: 05